| Avonturen van een profbridger 26: Witte Huis Topcircuit 2011 |
| zaterdag 26 februari 2011 07:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Er zijn van die dagen dat je het gevoel hebt dat niets lukt. Dat gevoel had ik bij de derde voorronde van het topciruit. Verkeerde starts, geen goede beslissing en het bleef maar doorgaan. Met nog drie spellen te gaan stonden we op -33 imps. Aangezien we de laatste voorronde niet spelen waren we eigenlijk zo goed als kansloos om de finale te halen. Maar toen kwam deze ronde.
1 zwakke twee in ruiten, 6 kaart, 5-10 punten Mijn redoublet toonde punten en daardoor hoopte ik dat ze geen manche zouden bieden.
Na ♠A start en ♥8 na speelde Bas het spel goed af. Hij won, troefde een schoppen met de troef acht, speelde klaveraas, klavervrouw (heer) getroefd, incasseerde ruitenaas, troefde een schoppen met de ruitentien en gooide op klaverboer zijn laatste verliezer weg. +750 en 13 impen.
Vergoed startte met harten, waarna Bas de tijd had de schoppenkleur te ontwikkelen waarop hij zijn klaverenverliezer kon weggooien. Het leuke van dit spel is dat Van Cleeff een super Muiderberg fanaat is (hij heeft er zelfs een boek over geschreven). De paren die deze, in mijn ogen niet echt goede, conventie spelen boden als volgt:
We sloten deze tafel af met + 35 impen en zo scoorden we over de dag nog net plus.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

